şişli vip

Yılanı vurmak isterken hayatını kaybetti - Muğla Yerel HaberMuğla Yerel Haber

19 Haziran 2021 - 20:22

Yılanı vurmak isterken hayatını kaybetti

Yılanı vurmak isterken hayatını kaybetti
Son Güncelleme :

29 Mart 2017 - 17:14

38 views
Fırat

Köyceğiz’de yaşayan, eski Çameli Ak Parti İlçe Yöneticilerinden Serbülent Kurban, evinin bahçesinde yılanı vurmak isterken, tüfeğinin ateş alması sonucu yaşamını yitirdi.

Alınan bilgiye göre, Köyceğiz’in Kavakarası Mahallesinde meydana gelen olayda, Serbülent Kurban evinin bahçesinde yılan gördü. Serbülent Kurban yılanı av tüfeği ile öldürmek istedi ancak yılan kaçtı. Bu sırada eşinden sopa isteyen Serbülent Kurban yılanın kaçmasını önlemek için tüfeğin dibçiği ile vurmaya çalıştı, bu sırada ateş alan tüfekten çıkan saçmalarla ağır yaralandı. Ambulans ile Köyceğiz Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Kurban, burada yapılan ilk tedavisinin ardından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Araştırma Hastanesine sevk edildi. Ancak Serbülent Kurban yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayda yaşamını yitiren Serbülent Kurban memleketi olan Çameli’de toprağa verildi.

41 yaşındaki Serbülent Kurban 2 çocuk babasıydı ve önceki dönemlerde Çameli Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeliği görevini de yapmıştı.