şişli vip

Yurtdışından tatile gelirken kazada yaşamını yitirdi - Muğla Yerel HaberMuğla Yerel Haber

20 Haziran 2021 - 10:31

Yurtdışından tatile gelirken kazada yaşamını yitirdi

Yurtdışından tatile gelirken kazada yaşamını yitirdi
Son Güncelleme :

06 Nisan 2018 - 22:37

101 views
Fırat

Hollanda’dan Türkiye’ye izine gelirken, Lüleburgaz’da meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden 25 yaşındaki genç Yasin Yücel toprağa verildi.

04 Nisan tarihinde Lüleburgaz’da meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden 25 yaşındaki Yasin Yücel, Ortaca Merkez Camiinde kılınan cenaze namazı sonrasında Merkez Mezarlığında gözyaşları ile toprağa verildi.

Aslen Yozgatlı olan, ailesi ve akrabaları Ortaca’da yaşayan Yasin Yücel evin 3 çocuğunun en küçüğüydü. Uzun yıllardır Hollanda’da yaşayan Yücel ailesinin, Hollanda’da Yüksek Okul okuyan ve çalışan Yasin Yücel’in, 02 Nisan’da Hollanda’dan Ortaca’da yaşayan akrabalarını görmek için yola çıktığı öğrenildi. İstanbul’a 70 kilometre kala, Lüleburgaz’da meydana gelen kazada ağır yaralanan Yasin Yücel, Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

05 Nisan Perşembe günü ailesi tarafından teslim alınan 25 yaşındaki gencin cenazesi defnedilmek için Ortaca İlçesine getirildi. Burada yakınlarının katılımı ile Yasin Yücel gözyaşları içinde toprağa verildi.