Ana Sayfa 3. SAYFA Avukat: Olay yanlış anlaşılmadan ibaret

Avukat: Olay yanlış anlaşılmadan ibaret

3.361 views
0

Alınan bilgiye göre bir süredir Ş.G.’nin ara sokaklarda yalnız yakaladığı kadınlara cinsel organını gösterdiği ve tacizde bulunduğu yönünde emniyete şikayetlerin gitmesi üzerine polis ekipleri Ş.G.’yi takibe aldığı iddia edildi.

Ş.G.’nin geçtiğimiz gün akşam saatlerinde ilçe merkezinde yalnız başına yürüyen ve ara sokağa yönelen bir kadının önünü motoru ile keserek şortunu sıyırıp cinsel organını gösterdiği ve taciz ettiği, bunun üzerine de Ş.G.’yi takip eden polislerin gözaltına aldığı iddia edildi. Ş.G. Emniyette’ki sorgusunun ardından çıkartıldığı mahkemede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Ş.G.hakkında Emniyet’e daha önce de aynı suçtan şikayetlerin gittiği ve olayla ilgili soruşturmanın da sürdüğü öğrenildi.

AVUKAT: OLAY YANLIŞ ANLAŞILMADAN İBARETTİR

Ş.G.’nin Avukatı M.Seferi Keskin ise internet sitemize yaptığı açıklamada, haberde yer alan ifadelerin gerçeği yansıtmadığını belirtti. Av.Keskin, “Olay sadece tek bir ihmalden oluşup, bu da tamamen yanlış anlaşılmadan ibarettir. Bahsedildiği gibi ara sokaklarda yakaladığı kadınları taciz etme, şortunu indirip cinsel organını gösterme gibi bir eylem hiç gerçekleşmemiştir. Linkte yer alan haber tamamen çarpıtmadan ibarettir. Gerçekte olan olay ise işlek bir caddede, sadece bir kez, bir ihmal sonucuyla oluşan bir yanlış anlaşılmadır.

Soruşturma şuan devam etmektedir. Devletin kurumları olayı incelemektedir. Olay bir yanlış anlaşılmadan ibarettir ve gerçekler gün yüzüne çıktığında bu paylaştığınız yalan haber sebebiyle kişilerin şerefine ve onuruna yönelik hakarette bulunmaktan dolayı yasal takibata başlayacağımızı da ihtaren bildiririz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz