şişli vip

Uçurumdan düştü, hayatını kaybetti - Muğla Yerel HaberMuğla Yerel Haber

20 Haziran 2021 - 10:08

Uçurumdan düştü, hayatını kaybetti

Ortaca’dan İsmail Önür’ün İstanbul’da yaşayan kızı, 28 yaşındaki Ümran Önür tatil için bulunduğu Çanakkale’de, dengesini kaybederek uçurumdan yuvarlanıp yaşamını yitirdi.

Uçurumdan düştü, hayatını kaybetti
Son Güncelleme :

23 Ağustos 2020 - 18:21

3.666 views
Fırat

Ortaca’dan İsmail Önür’ün, İstanbul‘da özel firmada satış danışmanı olarak çalışan endüstri mühendisi olan kızı Ümran Önür (28), arkadaşlarıyla Bozcaada‘ya geldi. Dün akşam üzeri arkadaşları ile Bozcaada’da günbatımını izlemek için Polente mevkiine gitti. Burada güneşin batışını izleyen Ümran Önür, bir süre sonra gözden kayboldu. Beraberindeki arkadaşları bir süre Ümran Önür’ü aradı, ancak bulamadı. Ardından durumu jandarmaya bildirdi. Olay yerine gelen jandarma ekibinin geniş çaplı araması sonuca gece saat 01.30 sıralarında Ümran Önür’ün uçurumda cansız bedeni bulundu. Ümran’ın dengesini kaybederek düştüğü değerlendiriliyor.

Ayrıca bazı iddialara göre 8-10 kişilik arkadaş grubuyla güneşin batışın izleyen Ümran Önür 21.00 sularında erkek arkadaşı olduğu iddia edilen kişiyle arkadaşlarının yanında tartıştıktan sonra gruptan ayrıldı ve bir süre kendisinden haber alınamadı. Saat 23.00 sularında ise gruptakiler Ümran Önür’ü bulamayınca Jandarma’ya haber verdiler. Jandarma tartışmaya bağlı bir ölüm olup olmadığını geniş çaplı araştırmak için Ümran Önür’ün arkadaşlarının ifadesine başvurdu. Aile ise, kızlarının ölüm haberiyle yıkıldı.

kaynak: https://www.bozcaadahaber.net/