Muğla Yerel Haber

Teknopark 3. Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Teknopark 3. Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı
10 views
22 Şubat 2017 - 9:44

Muğla Teknopark  A.Ş.’nin 3. Yönetim Kurulu toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı Muğla Valisi Amir Çiçek’in başkanlığında Valilik 75. Yıl toplantı salonunda yapıldı.

Toplantıya, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Osman Gürün, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, Yönetim Kurulu Üyeleri Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Karakuş, Orhan Kılıç, Hamdi Yücel Gürsoy, Mevlüt Acar, Mehmet Dişcigil ve Mustafa Ercan katıldı.

Toplantının açılışında konuşan Vali Çiçek, Muğla Teknopark’ın turizm, ekonomi, enerji, kültür, tarım, teknoloji, yazılım, ihracat alanlarında yeni projeler üreterek yol gösterecek bir şirket olacağını söyledi.

Teknopark binalarının yapılmasının ardından her sektörün alanında uzman akademisyenlerin bilimsel desteğiyle önemli çalışmalara imza atacağını belirten Vali Çiçek, “Hizmetlerin üretilmesiyle Muğla olarak, dünyaya açılan, ekonomiyi güçlendiren bir kent konumuna geleceğiz. Kamu kurumlarına örnek olacak çalışmalar yapılacak.” diye konuştu.

Toplantıda gündemdeki maddeler görüşülerek önümüzdeki aylarda yapılması planlanan genel kurul kararı ve Teknopark’ın logo tasarım çalışmaları da değerlendirildi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Muglayerelhaber.com haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.