Ana Sayfa Manşet Saatcı’dan, Zeybekoğlu’na; Biz, hiçbir zaman bebek katillerini destekleyenlerin oylarıyla seçilmedik

Saatcı’dan, Zeybekoğlu’na; Biz, hiçbir zaman bebek katillerini destekleyenlerin oylarıyla seçilmedik

8.820 views
0
Saatcı’dan, Zeybekoğlu’na; Biz, hiçbir zaman bebek katillerini destekleyenlerin oylarıyla seçilmedik

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu’nun Ortaca İlçe Kongresi’nde kendisine “Faşist” diyen Behçet Saatcı’dan sert yanıt geldi, “Biz, hiçbir zaman bebek katillerini destekleyenlerin oylarıyla seçilmedik. Fazla karıştırma, Ankara’nın altında kalırsın”.

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu konuşmasında, CHP’den istifa edip DP’den Ortaca Belediye Başkan Adayı olan Hasan Karaçelik’in, İYİ Parti’den istifa ederek Büyükşehir’e bağımsız aday olan Behçet Saatcı ile poz vermesini eleştirmiş ve, “Bu partide 10 yıl Belediye Başkanlığı yapıp da ertesi gün başka partiye gidip faşist bir adamın kolunu kaldırarak buna oy verin diyemez” demişti. Seçimlerde İYİ Parti ile ittifak yapan CHP İl Başkanı’nın İYİ Partililerin oyu ile adayının Büyükşehir’i kazanmasına rağmen, İYİ Parti’den ayrılıp Bağımsız aday olan Behçet Saatcı’ya yönelik bu sözleri tepkilere neden olmuştu.

Sözlerin muhattabı olan Behçet Saatcı’da kişisel twitter hesabından cevap verdi. Saatcı twit’inde, “CHP İl Başkanı’nın ithamlarına bakınca, korku dağları sarmış. Biz, hiçbir zaman bebek katillerini destekleyenlerin oylarıyla seçilmedik. Sayın Başkan, faşisti komünisti fazla karıştırma, Ankara’nın altında kalırsın” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz