Pil hırsızları yakalandı - Muğla Yerel HaberMuğla Yerel Haber

15 Nisan 2021 - 05:12

Pil hırsızları yakalandı

Marketler zincirine dadanan hırsızlar çok sayıda pil çaldılar. Son olarak Köyceğiz’de pil çalan hırsızlar, Köyceğiz İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Araştırma Soruşturma ekiplerinin titiz çalışması ile İzmir’de yakalandı.

Pil hırsızları yakalandı
Son Güncelleme :

10 Haziran 2020 - 13:25

2.604 views
Fırat

Migros marketler zincirine bağlı birçok şubede son zamanlarda pil hırsızlığı yapıldığı tespit edildi.

Son olarak Köyceğiz’de yaşanan olay üzerine Köyceğiz İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Araştırma Soruşturma ekipleri konu ile ilgili yaptıkları çalışmalar neticesinde şüphelileri tespit etti.

Şahısların kiralık araç ile seyahat ettikleri, Marmaris gibi Muğla’nın birçok ilçesinin yanı sıra, Aydın gibi illerdeki Migros’a bağlı 14 marketten çok sayıda pil çaldıkları tespit edildi.

Olayla ilgili soruşturmayı derinleştiren Köyceğiz İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Araştırma Soruşturma ekipleri, şahısların son olarak İzmir’de olduğunu tespit ettiler. Köyceğiz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Köyceğiz savcılığının talimatı ile ilgili birimlerle irtibata geçerek şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalara başladı. Pil hırsızları İzmir’e bağlı Menemen ilçesinde yakalanarak gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bize