Ana Sayfa SPOR Ortaca ve Dalaman’da basketbol yaz okulları başlıyor

Ortaca ve Dalaman’da basketbol yaz okulları başlıyor

179 views
0

Türkiye Basketbol 1.Liginde de mücadele eden Muğla’nın TB2L Takımı Muğla Ormanspor Basketbol Takımı bünyesinde genç ve çocukların Basketbol eğitimi almasını hedefleyen Ormanspor Basketbol Akademibu yaz Ortaca ve Dalaman’da Spor Okulları ile Ortaca ve Dalaman’a Merhaba diyecek.

05 Haziran’da başlayacak çalışmalar haftada 3 gün ve 1’er saat sürecek. Dalaman ve Ortaca Spor Salonlarında gerçekleştirilecek Basketbol Yaz Spor Okuluna 5-17 yaş arası tüm genç ve çocuklar başvurabilecek.

Yaz sonuna kadar devam edecek Basketbol Spor Okulu ile amacın Ortacalı ve Dalamanlı Basketbolu seven gençlere Uzman Antrenörlerin eşliğinde Basketbol öğretmek olduğunu söyleyen Muğla Ormanspor Genel Menajeri İlker Cömert,  “Çocuklarımıza yaz sonu hem lisanslı sporcu olma imkanı sunacağız, hem de yeni sistemle istedikleri okula gidebilmeleri için Basketboldan ek puan alabilmelerinin önünü açacağız. Tüm bunlarla beraber basketbol konusunda yetenekli genç ve çocuklarımızı tespit ederek Türkiye Basketbol Liglerinde mücadele eden takımımıza yeni yetenekler kazandırmayı amaçlıyoruz. Tüm gençlerimizi 5 Haziran’dan itibaren başlayacak Yaz Spor çalışmalarımıza bekliyoruz” dedi.

4 ay boyunca devam edecek yaz Spor çalışmalarının ardından sporculara özel hazırlanmış Katılım Belgesi verileceğini de belirten Cömert, “Her şeyden önemlisi genç ve çocuklarımız bir amaç uğruna yaz tatilini dolu dolu, spor yaparak geçirecekler. Bunun sonunda hayallerini gerçekleştirme şansı da elde edebilecekler” dedi.

Muğla Ormanspor Basketbol Akademi Yaz Basketbol çalışmalarına katılmak isteyenler, başvuru formlarına Ortaca’da Cafe Mania ve Spor Salonundan, Dalaman’da ise Speed Net İnternet Bayisinden yada Spor Salonu’ndan ulaşabilecekler. Basketbol Akademi  ile ilgili bilgi almak isteyenler Akademinin antrenörlerine ait 0 534 692 80 70 numaralı telefona ulaşabiliyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz