şişli vip

100.Yıl Orta Okulu yararına kermes - Muğla Yerel HaberMuğla Yerel Haber

17 Haziran 2021 - 19:40

100.Yıl Orta Okulu yararına kermes

100.Yıl Orta Okulu yararına kermes
Son Güncelleme :

17 Nisan 2018 - 14:25

71 views
Fırat

Ortaca Çaylı 100.Yıl Orta Okulu yararına kermes düzenlendi.

Çaylı 100.Yıl Orta Okulu ve Okul Aile Birliği tarafından idareci, öğretmen, veliler ve öğrencilerin desteğiyle düzenlenen kermes Ortaca Devlet Hastanesi karşısında yapıldı. Kermeste velilerin yaptığı börek ve gözlemeler öğrenciler ile öğretmenler tarafından stantlarda satıldı.

Okul Aile Birliği, her yıl olduğu gibi bu yıl da kermes düzenledi. Çeşitli gıda ürünlerinin satışının yapıldığı kermeste elde edilen gelir okulun ihtiyaçları için harcanacak. Öğrenci velilerinin katkılarıyla yapılan kermes vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Kermeste konuşan Okul Aile Birliği Başkanı Cengiz Aslan kermese katkı sağlayan herkese teşekkür etti. Aslan, “Geleneksel olarak düzenlediğimiz kermeste elde ettiğimiz gelirle okulumuzun ihtiyaçlarını karşılayacağız. Kermesimize gerek maddi gerekse manevi anlamda verdikleri destekten dolayı velilerimize ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Öğrencilerin bir sosyal sorumluluk projesinde aktif şekilde yer almalarının yanı sıra paylaşmanın ve sosyal sorumluluğun önemini de öğrenmelerini amaçlayan kermesi düzenledik. Böyle etkinliklerin tüm idareci, öğretmen, veli ve öğrencileri kaynaştıracağı aşikardır”  dedi.