Muğla Yerel Haber

Ören Mahallesinde pazaryeri yeniden düzenlendi

Ören Mahallesinde pazaryeri yeniden düzenlendi
10 views
19 Şubat 2017 - 19:04

Milas Belediyesi Ören Mahallesi’nde bin metrekare kapalı alana sahip pazar yerinin çatısını 1 metre yükselterek yeniledi. Her türlü iklim şartlarına dayanıklı yeni nesil çatı uygulamasıyla yenilenen pazar yeri, daha estetik ve daha dayanıklı hale dönüştü.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, yapılan çalışmalarla ilçenin hizmet standartlarını yükselttiklerini ifade ederek, “Konforlu ve hijyenik alışveriş ortamları oluşturmak adına ilçemizdeki pazar yerlerini yeniliyoruz. Bu kapsamda Milas Belediyesi Zabıta Müdürlüğü , Ören Mahallesi’ndeki pazar yerini hızlı bir şekilde yenileyerek hemşehrilerimizin hizmetine sundu. Yenilediğimiz çatı sayesinde pazar yeri daha modern bir görünüme kavuştu.Daha önceki çatının eski ve alçak olması nedeniyle yaz aylarında esnafımız ve pazara gelen vatandaşlarımız sıcaktan alış veriş yapamıyordu.Yenilenen çatı sayesinde  Esnafımızın, daha konforlu ve daha sağlıklı şartlarda vatandaşlarımıza hizmet vermesini sağladık. Hemşerilerimize de pazara gelerek daha güzel bir ortamda alışveriş yapma imkanı sunduk. Esnafımıza ve hemşehrilerimize daha kaliteli hizmetler sunmak için her zaman elimizden geleni yapıyoruz. Önümüzdeki süreçte Bafa,Selimiye ve Beçin Pazar yerlerinde de yenileme çalışmalarımız olacak” ifadelerini kullandı.

Mahallenin pazar yerinin yenilenmesinden dolayı mutlu olduklarını ifade eden vatandaşlar ise, “Pazarımız çok güzel oldu. Daha hijyenik ortamda alışverişlerimizi yapacağız. Mahallemiz her geçen gün daha da güzelleşiyor. Hizmetlerden dolayı Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a ve Milas Belediyesi çalışanlarına teşekkür ederiz.” diye konuştu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Muglayerelhaber.com haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.