Ana Sayfa GÜNDEM O videolar büyük beğeni topladı

O videolar büyük beğeni topladı

286 views
0
alim-uzundemir

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 96.yıldönümü nedeniyle Ortaca Belediyesi ve Belediye Başkanı Alim Uzundemir’in hazırlattığı 2 ayrı video büyük beğeni topladı.

Türkiye Cumhuriyeti’nin 96.kuruluş yıldönümü ve Cumhuriyet Bayramı Salı günü tüm yurtta büyük bir coşku ile kutlandı. Ortaca’da da çeşitli etkinliklerle kutlanan Cumhuriyet’in ilanının yıldönümü, Ortaca Belediyesi ve Belediye Başkanı Alim Uzundemir’in hazırladığı videolarla gündem oluşturdu.

Ortaca Belediyesi tarafından Cumhuriyet Bayarım nedeniyle 2 ayrı video hazırlandı. İlk video’da Belediye Meclis Üyesi Mustafa Kara’dan aldığı Türk Bayrağını Belediye Başkanı Alim Uzundemir’e ulaştıran bir çocuk yer alıyor. Çocuk ile beraber Belediye Başkanı Uzundemir Türk bayrağını ve karanfilleri Atatürk Büstüne götürüyor ve Başkan Uzundemir’in mesajı okunuyor.

İkinci videoda ise Türk Bayrağı fragmanı eşliğinde Belediye Başkanı Alim Uzundemir İstiklal Marşı’nın mısralarını seslendiriyor ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyor. Her iki videoda sosyal medya platformlarında büyük beğeni topladı ve yüzlerce paylaşım aldı.

İşte o videolar;

Ortaca Belediyesi 29 Ekim Klibi / 2019 29 Ekim Cumhuriyet Meydanında Ortaca’yı bayraklarla donatalım🇹🇷🇹🇷🇹🇷#SevdamızOrtaca

Ortaca Belediyesi paylaştı: 26 Ekim 2019 Cumartesi

Sâhipsiz olan memleketin batması haktır;Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktır!..Yüce Türk milletinin #29Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun!#SevdamızOrtacawww.ortaca.bel.tr

Ortaca Belediyesi paylaştı: 28 Ekim 2019 Pazartesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz