Muğla Yerel Haber

MUTSO Hindistan’a çıkartma yaptı

MUTSO Hindistan’a çıkartma yaptı
7 views
20 Şubat 2017 - 17:00

MUTSO Heyeti Hindistan’da düzenlenen turizm fuarına katılarak, Muğla’nın turizm kapasitesini ve alternatif turizm olanaklarını anlattı.

Hindistan’ın Mumbai şehrinde 9-11 Şubat tarihlerinde düzenlenen IITT Uluslararası Gezi ve Turizm Fuarında Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Heyeti yerini aldı.  MUTSO adına Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş, Yönetim Kurulu Üyeleri N. Fatih Dağdelen ve Hasan Şahin’in katılım sağladığı fuarda, Hintli acenteler Muğla standına büyük ilgi gösterdiler.

Hindistan ile gerçekleştirilecek turizmin, film endüstrisi, düğün turizmi ve turistik amaçlı olarak üç ayrı grupta değerlendirilmesi mümkün. Bu kapsamda fuar boyunca turizm acenteleri ve film endüstrisine hizmet veren acentelerle görüşmeler gerçekleştirildiğini ifade eden Başkan Karakuş, İstanbul, Antalya ve Kapadokya’nın, kısmen de olsa Pamukkale’nin Hindistan pazarında tanındığı, Muğla ile ilgili bilgisi olan acente sayısının ise oldukça az olduğunu gözlemlediklerini, bu nedenle Muğla’nın bilinirliğini arttırmak ve tanıtımını yapmak adına bu fuara gerçekleştirilen katılımın faydalı bir adım olduğu düşündüklerini kaydetti.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Muglayerelhaber.com haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.