Ana Sayfa KÜLTÜR SANAT Müzik şöleni devam ediyor

Müzik şöleni devam ediyor

195 views
0

Kayacık Sahili’nde Milyonfest Dalaman 3.gününün tamamladı. 3.gün sahne alan yıldızlardan ünlü müzik grubu MFÖ (Mazhar Fuat Özkan) performansları ile izleyenleri hayran bıraktı.

Türkiye’nin ilk franchaise festivali Milyonfest Dalaman’a dün akşam ülkemiz müzik sahnesinin yarım asırlık efsanevi grubu, 3 kuşağı sahne performanslarıyla kendisine hayran bırakan MFÖ damgasını vurdu…

Ülkemizin en yetenekli müzisyenlerinin bir araya gelmesinden oluşan What Da Funk topluluğu ile başlayan 3.gün farklı yorum ve tarzıyla dikkat çeken Can Gox ile devam etti. Ardından sırasıyla müzik tarihimizin en önemli topluluklarından Kurtalan Ekspres, güçlü sesi ve güzel fiziğiyle festival sahnelerinin yıldızı Pamela sahne aldı. Duygu yüklü performansı ve hüzünlü şarkılarıyla sahneyi devralan Cem Adrian festival seyircisinden yoğun ilgi gördü. Cem Adrian’ın duygusallığının ardından gecenin en yüksek sesli performansı başladı. Yüksek enerjisi ile sahneye çıkan Hayko Cepkin, performansının yanı sıra, sahne şovlarıyla da izleyenlerden büyük alkış aldı. Gece efsanevi topluluk MFÖ’nün dillere destan performansıyla son buldu.

Milyonfest 3.gün programı

Festival’de 5 Ağustos Pazar günü ise sahne alacak isimler şu şekilde;

Mor Ve ÖtesiSelda Bağcan , Mabel MatizEzhel,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz