şişli vip

MHP'de istifa depremi - Muğla Yerel HaberMuğla Yerel Haber

6 Mayıs 2021 - 10:07

MHP’de istifa depremi

MHP’de istifa depremi
Son Güncelleme :

25 Ağustos 2017 - 11:43

33 views
Fırat

Ortaca’da, aralarında eski ilçe başkanları, Kadın Kolları Başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin de bulunduğu yaklaşık 50 kişilik grup, MHP’den istifa etti.

MHP’de istifa depremi durmuyor

Milliyetçi Hareket Partisi’nde istifaların ardı kesilmiyor. Son olarak aralarında eski ilçe başkanları, kadın kolları başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin de bulunduğu, Ortaca İlçe Örgütü’ne üye yaklaşık 50 kişilik grup partiden istifa etti.

MHP’de istifa depremi durmuyor

İstifa edenler adına açıklamayı eski ilçe başkanı Sadık Gün Yaptı. 22 yıldır üyesi bulunduğu  ve ilçe başkanlığı dahil çeşitli görevlerde bulunduğu partisinden istifa etmenin zor olduğunu belirten Sadık Gün, “Bizim davamız bu ülkemize hizmet etmek, daha ileri gitmek. Biz partimiz daha ileri götürmek için değişim dedik. Genel Merkezimiz bize her türlü hakaret ve iftirada bulundu. Bunun sonucunda da yaptığımız istişareler neticesinde mensubu bulunduğumuz Milliyetçi Hareket Partisi’nden istifa ettiğimizi kamu oyuna duyurmak için burada toplandık. Bundan sonra siyaset yapacak arkadaşlarımızla birlikte yeni oluşacak, Meral Akşener hanımefendinin liderliğindeki yeni oluşumda yer alacağız, Kamuoyuna saygıyla duyururuz” dedi.

Bu arada bugün Köyceğiz’de de aralarında eski ilçe başkanlarının da bulunduğu, yaklaşık 75 kişilik MHP üyesinin istifasını açıklayacağı öğrenildi.

Ortaca Bize