sperrmüll abholung berlin

Dubai escorts porn erotik sex porno hikaye escort Berlin link

şişli vip

Maç tarihlerine YGS ayarı - Muğla Yerel HaberMuğla Yerel Haber

25 Eylül 2021 - 17:10

Maç tarihlerine YGS ayarı

Maç tarihlerine YGS ayarı
Son Güncelleme :

10 Mart 2017 - 17:22

24 views
Dr.Metin Ertürk

YGS (Yükseköğretime Geçiş Sınavı) Pazar günü yapılacak. Türkiye Futbol Federasyonu ve Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu sınav nedeniyle, 12 Mart Pazar günü oynanması gereken maçların tarihlerini değiştirdi.

Buna göre Muğla Amatör Ligler ve BAL (Bölgesel Amatör lig)’de Pazar  günü oynanacak tüm maçlar, 13 Mart Pazartesi günü oynanacak. Tüm maçların başlama saati 14.00.

BAL 8.grup Fikstürü

13 Mart Pazar-Saat 14.00

Aliağa Futbol A.Ş.-Sökespor

Çine Madranspor-Karpuzlu Bld.

Demirten Yeşilköyspor-Çiğli Belediyespor

Didim Belediyespor-Utaş Uşakspor

Ödemiş Spor-Ortaca Belediye

Yatağanspor-Pamukkalespor

Muğla Süper Amatör Lig Fikstürü

11 Mart Cumartesi-Saat 14.00

Dalaman Bld.Spor-Gümüşlük Gençlikspor

13 Mart Pazartesi-Saat 14.00

Muğla Üniversitesispor-Seydikemer Bld.Spor

Marmaris Gençlikspor A.Ş.-Mentşegücüspor

Dalyanspor-Yeni Milasspor

Fırat Ortaca Bize

FİKSTÜR -

Tümünü Gör

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Altay 7 5 15
2 Beşiktaş 7 7 14
3 Trabzonspor 6 7 14
4 Atakaş Hatayspor 6 9 13
5 Fenerbahçe 6 4 13
6 İttifak Holding Konyaspor 6 4 12
7 Aytemiz Alanyaspor 6 -3 12
8 VavaCars Fatih Karagümrük 6 5 11
9 Yukatel Kayserispor 6 2 10
10 Gaziantep FK 6 0 8
11 Galatasaray 6 -1 8
12 Demir Grup Sivasspor 6 -1 6
13 Adana Demirspor 6 -3 6
14 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 6 -6 6
15 Göztepe 6 -3 5
16 Kasımpaşa 6 -3 5
17 Fraport TAV Antalyaspor 6 -4 5
18 Medipol Başakşehir 6 -3 3
19 GZT Giresunspor 6 -7 1
20 Çaykur Rizespor 6 -9 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 6 13 16
2 MKE Ankaragücü 6 6 12
3 Eyüpspor 6 3 12
4 BB Erzurumspor 6 0 12
5 Tuzlaspor 6 4 11
6 Kocaelispor 6 -1 10
7 Royal Hastanesi Bandırmaspor 6 1 9
8 Manisa FK 6 0 9
9 Beypiliç Boluspor 5 2 7
10 Yılport Samsunspor 5 0 7
11 Altınordu 6 -4 7
12 Menemenspor 6 -5 7
13 Adanaspor 6 0 6
14 Balıkesirspor 5 -3 6
15 Denizlispor 6 -3 6
16 Bursaspor 6 -1 5
17 Gençlerbirliği 6 -6 5
18 İstanbulspor 5 -1 4
19 Ankara Keçiörengücü 6 -5 4
# TAKIMLAR O AV P
1 Şanlıurfaspor 3 2 7
2 Akhisarspor 3 0 6
3 Amed Sportif Faaliyetler 3 2 6
4 Nazilli Belediyespor 3 2 6
5 Pendikspor 2 2 6
6 Kırşehir Belediyespor 2 4 6
7 Isparta 32 Spor 3 2 5
8 Eskişehirspor 3 0 4
9 Bucaspor 1928 3 1 4
10 Tarsus İdman Yurdu 2 1 4
11 Pazarspor 3 -3 3
12 Kırklarelispor 3 -2 3
13 Ankara Demirspor 3 -1 3
14 Uşakspor A.Ş. 2 -1 3
15 Karatay Termal 1922 Konyaspor 3 -1 2
16 Zonguldak Kömürspor 3 -3 0
17 Anagold 24Erzincanspor 2 -3 0
18 TECO Karacabey Belediyespor 2 -2 0
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sivas Belediyespor 3 8 9
2 Bodrumspor 3 6 9
3 Ankaraspor 3 8 7
4 Hekimoğlu Trabzon 3 7 7
5 Silahtaroğlu Vanspor FK 3 3 7
6 Somaspor 3 3 7
7 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 3 3 7
8 Etimesgut Belediyespor 3 2 6
9 Çorum FK 3 4 5
10 Sakaryaspor 3 2 5
11 Sarıyer 3 -1 4
12 Serik Belediyespor 3 -3 3
13 Afjet Afyonspor 3 -1 2
14 İnegölspor 3 -2 2
15 Diyarbekirspor 3 -4 1
16 Ergene Velimeşespor 3 -7 1
17 Turgutluspor 3 -3 0
18 Adıyaman FK 3 -8 0
19 Kahramanmaraşspor 3 -8 0
20 Niğde Anadolu FK 3 -9 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 1 3 3
2 Club Brugge 1 0 1
3 Paris St Germain 1 0 1
4 RB Leipzig 1 -3 0