Ana Sayfa ŞİRKET HABERLERİ Kuru Boya

Kuru Boya

428 views
0
Kuru Boya

Görsel sanatlar dersini ya da resim dersini seven öğrencilerin seçmiş olduğu kuru boyalar tüm kırtasiyede bulunabilir bir özelliğe sahiptir.

Birçok renk seçeneği ve marka seçenekleri sayesinde çeşitleri bulunmaktadır. Marka olarak Faber Castell’in kuru boyaçeşitleri önerilebilir. Resim derslerinin vazgeçilmezi olan bu boya çeşidi etrafı kirletmemesiyle beraber güzel işler yapabilme özelliğine sahip. En güzel yanı ise boyama işlemi yaparken etrafı batırmaması olacaktır. Etrafı batırmaması ile beraber kalem içerisinde olan kuru boya ucunun sivriliği gittiğinde bir kalemtıraş yardımı ile ucunun tekrar açılabilmesidir. Üstelik yapılan ufak boyama hatalarında diğer boyalar gibi silinemez değildir. Yanınızda bulunan bir adet yumuşak hamurlu silgi sayesinde kolaylıkla silinebilir bir özelliğe sahiptir.

Kuru Boya Kalemi

Çeşitli boyama teknikleri sayesinde isterseniz çizdiğiniz ağaçların altına uygun renklerle gölgelendirme yapabilirsiniz. Yüzey ya da gölgeler üzerinde zengin bir renk kuşağı kullanıldığında etkileyici ve şaşırtıcı çizimleri elde etmeniz olanaklı. Çeşitli kuru boya çeşitleri ve fiyatlarına https://www.kayakirtasiye.com.tr/kuru-boyalar linki üzerinden avantajlı fiyatları sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz