Ana Sayfa SİYASET İnsana odaklı, istihdam odaklı projelerle geliyoruz

İnsana odaklı, istihdam odaklı projelerle geliyoruz

1.419 views
0

Beyhan Korkut’un Batıhaber’e özel açıklamalarından bazı satır başları şunlar;

  • Yine billboardları yat limanını koymuşlar, sayın Muhammet Karakuş Yat Limanını yaptıracakmış. Ama 1/100binlikte yat limanının lekesi kalmadı. Kandırıyorlar, Turizm Kenti, Yat Limanı, Acıpayam-Denizli Yolu yapılmayacak.
  •  Hangi partinin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muğlalıları dövmek gerek dedi. Hangi Partilerin İl Başkanı Muğla’da adam olsa ben olmazdım dedi?
  •  Onlar iyi yapsaydı bugün ben olmazdım. 600 yılla yargılanıp, 1 yıl hapis yatıp herkes tarafından herşeyle itham edilip, anka kuşu gibi küllerinden 5 yılda bir doğup doğup gelmezdim.
  •  Atatürk Caddesi konusunda eleştiremiyorum. Osman Gürün orayı çift yön yapmış maalesef Dalaman Belediye Başkanı sayın Şaşmaz, Bende 4 astronot kafası var diyerek, Ben istedim böyle olacak diyor. Büyükşehir çift yön hazırlamış, ben yaptırdım diyor. Siyaset halk için yapılır, halka rağmen yapılmaz.
  •  Bana ihanet ettin diyorlar, asıl ihanet nedir biliyor musunuz? Bir partini ilçe adayı, 2nci başkanken, gidip bir başka parti için el altından oy istemektir, oy vermektir. 2014’de Kapıkargın köyünden kimlerden oy istendi, çok iyi biliyoruz.
  •  Birileri konuşuyormuş, oyları satacak diyorlarmış. Beni hiç tanımıyorlar mı? Beyhan Korkut’u satın alacak parayı basacak daha matbaa icat edilmedi. Sizin çok paranız bizi satın almaya yetmez ama bizim az paramız o kadar küçüksünüz ki sizi havada karada yer.
  •  Seçildiğim gün 3 gün Dalaman’ı temizleyeceğiz. bir kamyon dolusu süpürge faraş, 1 kamyon kireç, 1-2 tonluk ilaçlama makinası ve 100 litre de konsantre gülsuyu ile, 3 gün biz Dalaman’ı temizleyeceğiz.

Dr.Beyhan Korkut’un BatıHaber’e verdiği röportajın tamamı, bu hafta BatıHaber’de. BatıHaber Çarşamba günü Yaysat Bayii’lerinde…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz