şişli vip

Ağaca asılı cesetleri bulundu - Muğla Yerel HaberMuğla Yerel Haber

17 Haziran 2021 - 00:07

Ağaca asılı cesetleri bulundu

Göcek’te ormanlık alanda birisinin ipi kopmuş şekilde yerde, birisinin ise ağaçta asılı vaziyette bir kadın ve bir erkeğin cesedi bulundu. Cesedi bulunan kişilerin Cuma günü ortadan kayboldukları ve o günden beri arandıkları belirtiliyor.

Ağaca asılı cesetleri bulundu
Son Güncelleme :

10 Mayıs 2021 - 19:48

24.318 views
Fırat

HABER: METE SÖNMEZ/MUGLAYERELHABER – Göcek’te ormanlık alanda ağaca yan yana asılı vaziyette bir kadın ve bir erkeğin cesedi bulundu. Cesedi bulunan kişilerin Cuma günü ortadan kayboldukları ve o günden beri arandıkları belirtiliyor.

İddiaya göre, Fethiye’nin Göcek Mahallesi’nde yaşayan, Sedat Koyuncu ile Songül Oduncu, Cuma günü ortadan kayboldu. O günden sonra kendilerinden haber alınamazken, bugün akşam saatlerinde Jandarma ekiplerine Göcek’te ağaca asılı vaziyette iki kişinin olduğu ihbarı geldi.

İhbar üzerine olay yerine jandarma ve 112 Acil Sağlık ekipleri sevk edilirken, birisi ipi kopmuş vaziyette yerde, birisi ise ağaca asılı vaziyette bulunan iki kişinin öldüğü anlaşılırken, şahısların Cuma günü ortadan kaybolan Sedat Koyuncu ile Songül Oduncu oldukları öğrenildi. Evli ve 2’şer çocuk sahibi olan ikilinin, uzaktan akraba oldukları, birlikte yasak aşk yaşadıkları ve Cuma günü birlikte kaçtıkları iddia ediliyor. Olayın cinayet mi yoksa intihar mı olduğu araştırılıyor.