Ana Sayfa Gazete’ye Reklam Ver

Gazete’ye Reklam Ver

Basılı yayın sektöründe bölgenin en tecrübeli ekibiyle, bölgenin en yaygın ve farklı çevrelere hitap eden yayın organları ile yıllardır gündem oluşturuyoruz.

BatıHaber Gazetesi:

Her hafta Pazartesi günü basılıp, Salı günü okuru ile buluşan BatıHaber Gazetesi, yerel habercilik anlayışına farklı bir bakış açısı sunuyor. “Doğru Haber, Doğru Gazete” sloganı ile yola çıkan, amatör bir ruhla okuru ile buluşan BatıHaber, yerel bir anlayış ile kendi hitap ettiği okur kitlesine başarı ile ulaşan bir gazete. BatıHaber Yaysat bayiilerinden temin edilebiliyor. (Muğla) Dalaman, Ortaca ve Köyceğiz ilçelerindeki Yaysat Bayiilerinin yanı sıra, Ortaca’nın tüm köyleri/mahalleri ve (Denizli) Çameli ilçe merkezi ile tüm köyleri/mahallelerinde okurları ile buluşuyor.

 

spOrtaca Gazetesi:

Amatör bir futbol takımı için gazete çıkartılır demeyin. Çıkartılır.
Yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren spor haberciliğinde çok farklı bir konsept sunan spOrtaca, Ortaca Belediyespor’un iç saha maçlarında, Ahmet Ateş Stadyumu tribünlerinde maçı izlemeye gelen herkese ücretsiz veriliyor. Çıktığı günden bu yana Muğla ASKF tarafından bölgede tek ödüle layık görülen gazete olduğunu belirtirsek de spOrtaca’nın farkını daha iyi anlayabilirsiniz. Üstelik te maçı izlemeye gelenlere ücretsiz dağıtılıyor. Unutmadan, Amatör bir takım olan Ortaca Belediyespor’un maçlarını en az 500-600 kişi takip ediyor. O’da yağmurlu ve soğuk günlerde!

Ve size ait reklamları en doğru mizampaj ve en doğru kitleye ulaştırıyoruz. Basılı yayınlarımıza vereceğiniz reklamlarınız, ilanlarınız ve çerçeveli duyurularınız ile farkı yaşayın.

Basılı yayın organlarımıza reklam vermek yada bilgi almak için;
0 532 308 40 87 nolu telefondan yada aşağıdaki iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

[contact-form-7 id=”598″ title=”İletişim formu 1″]