Muğla Yerel Haber

Fethiye-Göcek hattı başladı

Fethiye-Göcek hattı başladı
91 views
25 Mart 2017 - 18:49

Muğla Büyükşehir Belediyesi ulaşımda dönüşüm kapsamında Fethiye-Göcek ve Milas-Beçin güzergahlarındaki araçlar ulaşımda dönüşüme katılarak özel toplu taşıma hizmetine başladı.

Ulaşımda Dönüşüme katılarak özel toplu taşıma hizmetine başlayan Milas-Beçin güzergahında hizmet veren S.S. 82 No’lu Beçin Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi 07.00-22.00 saatleri arasında 47 sefer ile Fethiye-Göcek güzergahında hizmet veren S.S. 108 No’lu Göcek Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi 06.40-22.25 saatleri arasında 94 sefer ile kamu-özel işbirliği içerisinde taşımacılık faaliyetlerine başladılar.

Dönüşüme katılan kooperatifler belirlenen 65 yaş üstü ve engelli vatandaşların ücretsiz olarak yararlandığı, engelli erişimine uygun, elektronik bilet ile kamera kayıt sistemli otobüsler ile daha kaliteli ve güvenli bir şekilde güzergahlarında hizmet verecekler.

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden konu ile ilgili yapılan açıklamada “Muğla ilindeki ulaşım hizmetlerini insan odaklı ve çevreye duyarlı olarak yerine getirmek üzere faaliyet alanı ile ilgili kaliteli, örnek ve güvenilir hizmet sunmayı amaç ediniyoruz. Bu kapsamda çalışmalarımızı yürüterek, vatandaşlarımıza kaliteli ve hak ettikleri hizmeti sunarken, esnaflarımıza da kazanç sağlamaya çalışıyoruz” ifadeleri yer aldı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Muglayerelhaber.com haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

    ankara escort