Muğla Yerel Haber

Emekliye 5×5 lik tatil paketi

Emekliye 5×5 lik tatil paketi
5 views
20 Şubat 2017 - 17:38

Ortaca’nın Dalyan Mahallesin’de düzenlenen kefal balığı festivali, Türkiye Emekliler Derneği Üyelerinin ilk gurubunu da buluşturdu.

Dalyan İztuzu Turizm Tanıtım Derneği, Anadolujet Türkiye Emekliler Derneği (TÜED), Anadolujet ve Orjinar Travel arasında imzalanan protokolle Türkiye Emekliler Derneği üyelerine 5×5’lik bir tatil programı çıktı. Anadolujet’le yapılacak seyahatlerle, Alanya 4 gece 5 gündüz, Dalyan 3 gece 4 gündüz, her şey dahil tatil paketi, 5 taksitle 555 TL’ye Türkiye Emekliler Derneği üyelerine özel sunuluyor.

Afyonkarahisar’da her şey dahil termal tatil paketi ise yine 5 taksitle, Ankara çıkışlarda 600 TL, diğer illerden çıkışlarda 755 TL uygulanacak.

Türkiye Emekliler Derneği için özenle hazırlanan tatil paketlerinde, her şey dahil ve tam pansiyon sistemi uygulanırken, çeşitli etkinlikler ve gezi turları da yine Türkiye Emekliler Derneği Üyelerine ücretsiz olarak sunulacak.

Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün, “Gazi Üniversitesi Öğretim Görevlileriyle yurt çapında gerçekleştirdiğimiz bilimsel araştırmalar neticesinde, emeklilerimizin tatil programlarına katılamamalarının başlıca sebeplerinden bir tanesinin de gelir yetersizliği olduğu tespit edilmiş olup, bu sıkıntının giderilmesi öncelikli hedeflerimiz arasına girdi. Yıllardır bulundukları illerin bile dışına çıkamamış olan emeklilerimize çok uygun şartlarla lüks bir seyahat ve tatil fırsatı sunabilmek için başlattığımız çalışmalar TUED, ANADOLU JET ve ORJİNAR TRAVEL ile imzalanan protokolle güzel bir sonuca ulaşmış oldu. Ayrıca, emeklilerimizin yaşları nedeniyle özel ihtimam gösterilmesi gereken hususlarda ki, dikkat ve özen neticesinde başta diyet menüleri ve sürekli sağlık kontrolleri olmak üzere, tatil paketlerine yerleştirilen ekstra hizmetler için proje geliştiricileri takdiri hak ediyorlar. Söz konusu bilimsel çalışmalarda elde edilen verilerin ışığında, bu standartta tatil paketlerinin üyelerimize sunulması için üstün gayretler gösteren proje grubumuza, Orjinar Travel başta olmak üzere Anadolujet’e ve Dalyan İztuzu Turizm Tanıtım Derneğine değerli katkılarından dolayı şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Projede emeği geçenlere teşekkür ettiğini belirten Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün, “Çünkü insanların huzura, barışa ve kalkınmaya ihtiyacı var. İnşallah burada arzu ettiğimiz hedefi tüm taraftarlar yakalamış olur, çünkü insanların nasıl yaşama sevinci varsa, bu sevinci seyahat ederken de tüm bölgemizi tanıma şansını yakalarlar. Ben tüm emekliler adına herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Dernek yönetim kurulu üyesi Ali Mürşit Yağmur ise, “ Kazım beyin bölgeyi özellikle tercih etmeleri, bizi mutlu etti. İnşallah bölgemiz için hayırlı olur. Kış sezonunda bu proje ile bölgenin hareketleneceğini unut ediyoruz. Şimdiden tün katılımcılara ve turizmcilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Muglayerelhaber.com haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.