şişli vip

Dalaman Deniz’le buluştu - Muğla Yerel HaberMuğla Yerel Haber

17 Haziran 2021 - 21:30

Dalaman Deniz’le buluştu

Son Güncelleme :

02 Temmuz 2017 - 19:47

215 views
1

Dalaman’da, Belediye tarafından düzenlemesi yapılan Kayacık Sahili, törenle halkın hizmetine açıldı. Dalaman Belediyesi tarafından Kayacık Sahili'ne, günübirlik kullanım için büfe, duş ve tuvaletler ile soyunma kabinleri yapıldı.

2

15.Dalaman, Göcek, Pırnaz Yayla Yürüyüşü etkinlikleri kapsamında, bölgede yaşayan Yörük vatandaşların da katıldığı tören ile açılışı yapılan Kayacık Sahili, hareketli bir gün yaşadı.

3

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, açılışta yaptığı konuşmada, halka hizmet için canları pahasına çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

4

Sahile giden yolun asfaltlama çalışmalarının devam ettiğini belirten Başkan Şaşmaz, "Kim demiş Dalaman'ın sahili yok diye. 'Açamazsınız' dediler ama biz açtık.

5

Halkımıza hizmet için her zaman canımız pahasına çalışmaya devam edeceğiz. Ücretsiz olarak hizmete açmış olduğumuz bu tesis tüm halkımıza hayırlı uğurlu olsun. Dalaman halkının buraya sahip çıkmasını istiyoruz" diye konuştu.

6

Dalaman Bisiklet Derneği (DABİSDE) bisikletçileri de, Dalaman Şehit Mehmetçik Parkı'ndan Kayacık Sahili'ne kadar pedal çevirip açılışa ortak oldu.

7