CHP İlçe Başkanına sokağa çıkma cezası - Muğla Yerel HaberMuğla Yerel Haber

31 Ekim 2020 - 07:36

CHP İlçe Başkanına sokağa çıkma cezası

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, sokaklarda çalışan işçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlarken, Başkan Aras ile birlikte İşçileri ziyaret eden CHP İlçe Başkanı, Sokağa Çıkma Yasağı’na uymadığı gerekçesi ile ceza yedi.

CHP İlçe Başkanına sokağa çıkma cezası
Son Güncelleme :

02 Mayıs 2020 - 9:42

58 views

Başkan Aras, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla dün, Umurca Mahallesi’nde bulunan Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Konacık Gaz Deresi Mevkii’nde bulunan Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Cenaze Hizmetleri Birimi ve Peksimet Mahallesi’nde bulunan  Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı  asfalt şantiyesini ziyaret ederek Belediye çalışanları ile bir araya geldi.

Başkan Aras işçilerin bayramını kutladı, Başkan Karahan ceza yedi

Bugün de sahaya çıkan Başkan Aras, sokağa çıkma kısıtlamasında Bodrum sokaklarında çalışan işçilere çiçek ve üzerinde Bodrum Belediyesi logosu bulunan, ‘1 Mayıs İşçi Bayramınız Kutlu Olsun yazılı kupa bardak hediye etti. Aras, temizlik işçilerine de yardımcı olarak, CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan ile birlikte çöp kamyonuna bindi. İki noktada çöp konteynırı boşaltarak, konteynırların çevresinde süpürgeyle temizlik yapan başkan Aras, Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde ot temizliği yapan işçilerin yanına uğradı. Onlarında 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlayarak kısa süreli sohbet etti. Bölgede bulunan bir marketi de ziyaret eden Başkan Aras, çalışanlara da çiçek vererek 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı.

Başkan Aras işçilerin bayramını kutladı, Başkan Karahan ceza yedi

Bu arada Aras’la birlikte işçileri ziyaret eden ve CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan hakkında ise işlem yapıldı. CHP İlçe Başkanı Halil Karahan’ın sosyal medya ve basın organlarında yer alan fotoğraflarına istinaden yapılan işlem sonrasında, sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettiği gerekçesiyle 3 bin 150 lira ceza yedi ceza kesildi.

Alpin Garden