sperrmüll abholung berlin

Dubai escorts porn erotik sex porno hikaye escort Berlin link

şişli vip

Canlı Sonuçlar - Muğla Yerel HaberMuğla Yerel Haber

18 Ekim 2021 - 19:14
ALMANYA 3. LİGİ
20:00
SC Verl SC Verl
- : -
TSV Havelse TSV Havelse
AMERİKA 1. LİGİ
MS
Fort Lauderdale Fort Lauderdale
0 - 1
North Texas North Texas
AMERİKA MAJOR LİGİ
MS
Vancouver Whitecaps FC Vancouver Whitecaps FC
2 - 1
Sporting Kansas City Sporting Kansas City
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS
Sacramento Republic FC Sacramento Republic FC
0 - 0
Tacoma Defiance Tacoma Defiance
MS
San Diego Loyal San Diego Loyal
1 - 1
New Mexico United New Mexico United
MS
Oklahoma City Energy Oklahoma City Energy
0 - 0
Birmingham Legion Birmingham Legion
MS
Los Angeles Galaxy II Los Angeles Galaxy II
5 - 0
El Paso Locomotive El Paso Locomotive
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
21:00
San Telmo San Telmo
- : -
Deportivo Moron Deportivo Moron
21:30
Deportivo Riestra Deportivo Riestra
- : -
Gimnasia Mendoza Gimnasia Mendoza
21:35
Atlanta Atlanta
- : -
Tigre Tigre
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
MS
Aldosivi Aldosivi
1 - 0
Independiente Independiente
MS
River Plate River Plate
3 - 1
San Lorenzo San Lorenzo
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
20:45
Vllaznia Vllaznia
- : -
Dinamo Tirana Dinamo Tirana
BREZİLYA SERİE A
MS
Ceara SC Ceara SC
2 - 2
RB Bragantino RB Bragantino
MS
Gremio Gremio
3 - 2
Juventude Juventude
MS
Atletico Goianiense Atletico Goianiense
2 - 1
Atletico Mineiro Atletico Mineiro
MS
Sport Recife Sport Recife
0 - 0
Santos Santos
MS
Flamengo Flamengo
0 - 0
Cuiaba Cuiaba
BREZİLYA SERİE C
22:00
Tombense Tombense
- : -
Novorizontino Novorizontino
BULGARİSTAN 1. LİGİ
20:00
CSKA 1948 Sofya CSKA 1948 Sofya
- : -
Beroe Beroe
ÇİN KUPASI
MS
Dalian Professional FC Dalian Professional FC
2 - 0
Tianjin Jinmen Tiger Tianjin Jinmen Tiger
MS
Henan Songshan Longmen Henan Songshan Longmen
2 - 0
Chongqing Liangjiang Athletic Chongqing Liangjiang Athletic
MS
Shandong Taishan Shandong Taishan
3 - 0
Qingdao Youth Island Qingdao Youth Island
DANİMARKA SÜPER LİGİ
20:00
AGF Aarhus AGF Aarhus
- : -
Aalborg Aalborg
EKVADOR PRİMERA
MS
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
3 - 1
Nueve de Octubre Nueve de Octubre
MS
Delfin Delfin
4 - 1
Barcelona Guayaquil Barcelona Guayaquil
EL SALVADOR 1. LİGİ
MS
Once Deportivo Once Deportivo
2 - 2
Jocoro Jocoro
MS
Alianza FC Alianza FC
4 - 0
Platense Municipal Platense Municipal
MS
CD FAS CD FAS
0 - 1
CD Aguila CD Aguila
FRANSA LİGUE 2
21:45
Nimes Olympique Nimes Olympique
- : -
AC Ajaccio AC Ajaccio
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
MS
Deportivo Guastatoya Deportivo Guastatoya
3 - 0
Club Xelaju Club Xelaju
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
55'
Doxa Katokopia Doxa Katokopia
1 - 0
Aris Limassol Aris Limassol
13'
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
0 - 0
Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
21:00
Utrecht II Utrecht II
- : -
Roda Roda
21:00
PSV II PSV II
- : -
Telstar Telstar
21:00
Volendam Volendam
- : -
NAC Breda NAC Breda
21:00
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
- : -
Ajax II Ajax II
HONDURAS 1. LİGİ
MS
CD Real Sociedad CD Real Sociedad
2 - 1
CD Victoria CD Victoria
MS
CD Motagua CD Motagua
2 - 1
CD Marathon CD Marathon
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
22:00
Arsenal Arsenal
- : -
Crystal Palace Crystal Palace
İRLANDA PREMİER LİGİ
21:15
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
- : -
Bohemians Bohemians
İSPANYA LA LİGA
20:00
Deportivo Alaves Deportivo Alaves
- : -
Real Betis Real Betis
22:00
Espanyol Espanyol
- : -
Cadiz Cadiz
İSRAİL 1. LİGİ
20:45
Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
- : -
Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
İSVEÇ 1. LİGİ
20:30
Trollhattan Trollhattan
- : -
Skovde AIK Skovde AIK
İSVEÇ 2. LİGİ
20:30
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
- : -
Karlslunds Karlslunds
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
20:00
Djurgarden Djurgarden
- : -
Elfsborg Elfsborg
20:00
Hacken Hacken
- : -
Norrkoping Norrkoping
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
20:00
Öster Öster
- : -
Vasalund Vasalund
20:00
Sundsvall Sundsvall
- : -
Akropolis IF Akropolis IF
20:00
Orgryte Orgryte
- : -
Trelleborg Trelleborg
İTALYA SERİE A LİGİ
21:45
Venezia Venezia
- : -
Fiorentina Fiorentina
İTALYA SERİE C LİGİ
22:00
AC Renate AC Renate
- : -
Pro Vercelli Pro Vercelli
KOSTA RİKA PRİMERA - APERTURA
MS
Guadalupe FC Guadalupe FC
0 - 1
Municipal Perez Zeledon Municipal Perez Zeledon
LİTVANYA A LYGA
MS
Nevezis Nevezis
1 - 3
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
LÜBNAN PREMİER LİGİ
-
Tadamon Sour Tadamon Sour
- 0
Sporting Athletic Club Sporting Athletic Club
-
Al-Safa Al-Safa
- 0
Tripoli Tripoli
MACARİSTAN 2. LİGİ
21:00
Vasas Budapeşte Vasas Budapeşte
- : -
III. Kerület III. Kerület
MEKSİKA 2. LİGİ
MS
Tepatitlan Tepatitlan
0 - 3
Cimarrones Cimarrones
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
MS
CD Guadalajara CD Guadalajara
2 - 0
Toluca Toluca
NON LİG PREMİER
21:45
Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB
- : -
Walton Casuals Walton Casuals
NORVEÇ 2. LİGİ
MS
Fram Larvik Fram Larvik
0 - 1
Odds BK 2 Odds BK 2
20:00
Senja Senja
- : -
Valerenga 2 Valerenga 2
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
MS
Sol de America Sol de America
0 - 4
Libertad Libertad
MS
Guairena FC Guairena FC
0 - 2
Olimpia Olimpia
PERU PRİMERA - CLAUSURA
14'
Cusco FC Cusco FC
0 - 1
Deportivo Municipal Deportivo Municipal
21:15
Deportivo Binacional Deportivo Binacional
- : -
Universitario Universitario
23:30
Universidad Cesar Vallejo Universidad Cesar Vallejo
- : -
Sport Huancayo Sport Huancayo
POLONYA 1. LİGİ
13'
GKS Tychy GKS Tychy
0 - 1
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
POLONYA EKSTRAKLASA
14'
Stal Mielec Stal Mielec
0 - 0
KGHM Zaglebie Lubin KGHM Zaglebie Lubin
21:30
Jagiellonia Bialystok Jagiellonia Bialystok
- : -
Radomiak Radom Radomiak Radom
ROMANYA LİGA 1
86'
Botosani Botosani
0 - 0
Chindia Targoviste Chindia Targoviste
20:30
CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova
- : -
FC Academica Clinceni FC Academica Clinceni
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
16:00
Radnicki Nis Radnicki Nis
- : -
Radnicki Kragujevac Radnicki Kragujevac
53'
Metalac Metalac
0 - 1
Mladost Lucani Mladost Lucani
SLOVENYA 1. LİGİ
57'
NK CM Celje NK CM Celje
0 - 0
Bravo Bravo
SÜPER LİG
20:00
Atakaş Hatayspor Atakaş Hatayspor
- : -
Gaziantep FK Gaziantep FK
20:00
Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor
- : -
Yukatel Kayserispor Yukatel Kayserispor
TFF 1. LİG
20:00
İstanbulspor İstanbulspor
- : -
Tuzlaspor Tuzlaspor
UKRAYNA 2. LİGİ
MS
Ahrobiznes Volochysk Ahrobiznes Volochysk
2 - 1
Metalist Kharkiv Metalist Kharkiv
UKRAYNA PREMİER LİGİ
19:30
Chernomorets O. Chernomorets O.
- : -
Veres Rivne Veres Rivne
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
3 - 0
Carabobo FC Carabobo FC
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
19:30
Lamia Lamia
- : -
Aris Aris
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 9 10 21
2 Fenerbahçe 9 4 19
3 Beşiktaş 9 7 17
4 VavaCars Fatih Karagümrük 9 4 17
5 Galatasaray 9 2 17
6 Atakaş Hatayspor 8 10 16
7 Altay 9 1 15
8 İttifak Holding Konyaspor 9 3 14
9 Aytemiz Alanyaspor 8 -3 14
10 Adana Demirspor 9 0 12
11 Yukatel Kayserispor 8 1 11
12 Gaziantep FK 8 -1 11
13 Demir Grup Sivasspor 9 2 10
14 Medipol Başakşehir 9 -1 9
15 Fraport TAV Antalyaspor 9 -4 9
16 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 9 -7 9
17 Göztepe 9 -4 8
18 GZT Giresunspor 9 -4 8
19 Kasımpaşa 9 -5 6
20 Çaykur Rizespor 9 -15 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 8 14 20
2 MKE Ankaragücü 8 11 18
3 Eyüpspor 8 4 16
4 Royal Hastanesi Bandırmaspor 8 6 15
5 BB Erzurumspor 8 1 15
6 Tuzlaspor 7 5 14
7 Kocaelispor 7 0 13
8 Yılport Samsunspor 7 1 11
9 Gençlerbirliği 8 -3 11
10 Altınordu 8 -4 10
11 Manisa FK 8 -2 9
12 Beypiliç Boluspor 7 1 8
13 Menemenspor 8 -6 8
14 İstanbulspor 7 -1 7
15 Altaş Denizlispor 8 -4 7
16 Adanaspor 8 -6 6
17 Balıkesirspor 7 -6 6
18 Bursaspor 7 -5 5
19 Ankara Keçiörengücü 7 -6 4
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 7 8 18
2 Pazarspor 7 3 13
3 Amed Sportif Faaliyetler 7 3 13
4 Isparta 32 Spor 6 3 11
5 Bucaspor 1928 7 1 10
6 Zonguldak Kömürspor 7 2 10
7 Kırşehir Belediyespor 6 2 10
8 Nazilli Belediyespor 6 2 10
9 Karatay Termal 1922 Konyaspor 8 1 9
10 Şanlıurfaspor 6 1 9
11 Tarsus İdman Yurdu 6 0 8
12 Uşakspor A.Ş. 6 -5 7
13 Akhisarspor 7 -5 7
14 Ankara Demirspor 7 -2 7
15 Kırklarelispor 6 -2 6
16 Anagold 24Erzincanspor 6 -3 5
17 Eskişehirspor 6 -7 4
18 TECO Karacabey Belediyespor 5 -2 4
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sivas Belediyespor 7 13 17
2 Hekimoğlu Trabzon 7 11 17
3 Silahtaroğlu Vanspor FK 7 8 17
4 Bodrumspor 7 11 15
5 Ankaraspor 7 11 14
6 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 7 3 14
7 Sakaryaspor 7 6 13
8 Çorum FK 7 5 12
9 İnegölspor 7 2 11
10 Somaspor 7 1 11
11 Afjet Afyonspor 7 2 10
12 Sarıyer 7 0 10
13 Etimesgut Belediyespor 7 -1 10
14 Serik Belediyespor 7 -4 9
15 Diyarbekirspor 7 -5 4
16 Niğde Anadolu FK 7 -14 4
17 Adıyaman FK 7 -8 3
18 Turgutluspor 7 -8 2
19 Ergene Velimeşespor 7 -16 1
20 Kahramanmaraşspor 7 -17 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Paris St Germain 2 2 4
2 Club Brugge 2 1 4
3 Manchester City 2 1 3
4 RB Leipzig 2 -4 0