şişli vip

Bu nasıl öğretmen! - Muğla Yerel HaberMuğla Yerel Haber

12 Haziran 2021 - 18:32

Bu nasıl öğretmen!

Siyasetteki gerilim, vatandaş nezdine indi. Fethiye’de öğrencilerine eğitim vermesi, kardeşliği ve barışı anlatması gereken Din Kültürü Öğretmeni elinde tüfekle fotoğrafını paylaşdı, “Bizde senin emrindeyiz Aga. 600 Metreden nokta atışı, 800 Mette kola, bacağa. Yani 800 Metreden fazla yaklaşma” yazdı.

Bu nasıl öğretmen!
Son Güncelleme :

26 Mayıs 2021 - 16:38

1.035 views
Fırat

HABER: METE SÖNMEZ / MUGLAYERELHABER.COM – Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Rize ziyaretinde esnaf ziyareti yaptığı sırada uğradığı provokasyon ile ilgili bugünkü grup toplantısında “Gelin Hanım dua et ki, Rize’de çok ileriye gitmeden ders verdiler, bunlar iyi günler, daha neler olacak neler…” demişti.

Bu açıklamanın ardından son günlerin en çok konuşulan ve siyasi çevrelerce tartışılan ismi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın emrinde olduk, emrindeyiz, emrinde olacağız…” paylaşımında bulundu.

Siyasetin iyice gerildiği şu günlerde korkulan oldu ve gerginlik halka da yansımaya başladı. Görevi öğrencilerine İslamiyeti, Din’in güzel taraflarını, kardeşliği öğretmesi gereken kısaca öğretmen olması gereken bir kişi, elinde silahla fotoğraf ile birlikte adeta tehdit mesajı paylaştı.

Fethiye’de Din Kültürü Öğretmeni olduğu öğrenilen Yunus Taşkıran sosyal medya hesabından eli silahlı yaptığı paylaşım büyük tepki gördü. Taşkıran, paylaşımına “Bizde senin emrindeyiz Aga. 600 Metreden nokta atışı, 800 Mette kola, bacağa. Yani 800 Metreden fazla yaklaşma” sözlerini paylaştı. 

Din Kültürü Öğretmeni Yunus Taşkıran’ın sosyal medya hesaplarında, sık sık Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun fotoğraflarını paylaştığı da görüldü.

Muğla Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün bu fotoğraf ve paylaşımların ardından ne yapacağı ise merak konusu.

Bu nasıl öğretmen!!!
Bu nasıl öğretmen!!!
Bu nasıl öğretmen!!!