Belediye’de rüşvet iddiası - Muğla Yerel HaberMuğla Yerel Haber

14 Nisan 2021 - 11:35

Belediye’de rüşvet iddiası

Belediye içerisinde bazı personelin rüşvet aldığı, birim müdürü ile bazı personelin açığa alındığı iddia edildi. Savcılığın soruşturduğu olayla ilgili olarak Belediye Başkanı, “Haber değeri yok, hallettik” dedi.

Belediye’de rüşvet iddiası
Son Güncelleme :

05 Mart 2021 - 11:34

2.343 views
Fırat

Muglayerelhaber.com Özel Haber

Köyceğiz Belediyesi ile ilgili başlatılan rüşvet soruşturmasında aralarında bir birim müdürünün de bulunduğu bazı isimlerin açığa alındığı iddia edildi. Konu hakkında Belediye Başkanı Ceylan, “Haber değeri yok” dedi.

İddiaya göre bir süre önce bazı vatandaşlarca Köyceğiz Belediyesi’nde bazı birimlerinde görev alan personelin rüşvet aldığı yönünde Savcılığa ihbar gitti. Savcılık olayla ilgili olarak soruşturma başlattı. 

Savcılığın soruşturma başlattığının duyulması üzerine konuyu araştıran Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan’ın talimatı ile, aralarında bir birim müdürünün de olduğu belediye personelinin bir kısmının açığa alındığı, bazılarının da görev yerlerinin değiştirildiği iddia ediliyor.

Konu hakkında kendisiyle telefonda görüştüğümüz Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan iddiaları yalanlamazken, “Küçük bir mesele, bazı arkadaşların görev yeri değişti, hallettik, haber değeri yok” dedi.

Bize