Ana Sayfa Manşet BAL 7.grup 2019-2020 Futbol Sezonu Fikstürü

BAL 7.grup 2019-2020 Futbol Sezonu Fikstürü

832 views
0

1.hafta programı

TARİHSAATEV SAHİBİ TK.SKORMİSAFİR TK.
22.09.2019Manavgat Bld.S.  –  Kepez Bld.S.
22.09.2019Ortaca Bld.S.  –  Bucak Bld. Oğuzhan
22.09.2019Sarayönü Bld.S.  –  Konya Ereğlispor
22.09.2019Çal Bld.S.  –  Sarayköyspor
22.09.2019Akşehirspor  –  Isparta 32 Spor
22.09.2019Mehmet Akif Ersoy Ünv.  –  Yatağanspor
22.09.2019Karaman Bld.S.  –  Kestelspor

2.hafta programı

TARİHSAATEV SAHİBİ TK.SKORMİSAFİR TK.
29.09.2019Manavgat Bld.S.  –  Karaman Bld.S.
29.09.2019Isparta 32 Spor  –  Mehmet Akif Ersoy Ünv.
29.09.2019Sarayköyspor  –  Akşehirspor
29.09.2019Konya Ereğlispor  –  Çal Bld.S.
29.09.2019Bucak Bl. Oğuzhanspor  –  Sarayönü Bld.S.
29.09.2019Kepez Bld.S.  –  Ortaca Bld.S.
29.09.2019Yatağanspor  –  Kestelspor

3.hafta programı

TARİHSAATEV SAHİBİ TK.SKORMİSAFİR TK.
6.10.2019Ortaca Bld.S.  –  Manavgat Bld.S.
6.10.2019Sarayönü Bld.S.  –  Kepez Bld.S.
6.10.2019Çal Bld.S.  –  Bucak Bld. Oğuzhan
6.10.2019Akşehirspor  –  Konya Ereğlispor
6.10.2019Mehmet Akif Ersoy Ünv.  –  Sarayköyspor
6.10.2019Kestelspor  –  Isparta 32 Spor
6.10.2019Karaman Bld.S.  –  Yatağanspor

4.hafta programı

TARİHSAATEV SAHİBİ TK.SKORMİSAFİR TK.
13.10.2019Ortaca Bld.S.  –  Karaman Bld.S.
13.10.2019Konya Ereğlispor  –  Mehmet Akif Ersoy Ünv.
13.10.2019Bucak Bld. Oğuzhan  –  Akşehirspor
13.10.2019Kepez Bld.S.  –  Çal Bld.S.
13.10.2019Manavgat Bld.S.  –  Sarayönü Bld.S.
13.10.2019Isparta 32 Spor  –  Yatağanspor
13.10.2019Sarayköyspor  –  Kestelspor

5.hafta programı

TARİHSAATEV SAHİBİ TK.SKORMİSAFİR TK.
20.10.2019Sarayönü Bld.S.  –  Ortaca Bld.S.
20.10.2019Çal Bld.S.  –  Manavgat Bld.S.
20.10.2019Akşehirspor  –  Kepez Bld.S.
20.10.2019Mehmet Akif Ersoy Ünv.  –  Bucak Bld. Oğuzhan
20.10.2019Kestelspor  –  Konya Ereğlispor
20.10.2019Yatağanspor  –  Sarayköyspor
20.10.2019Karaman Bld.S.  –  Isparta 32 Spor

6.hafta programı

TARİHSAATEV SAHİBİ TK.SKORMİSAFİR TK.
27.10.2019Sarayönü Bld.S.  –  Karaman Bld.S.
27.10.2019Kepez Bld.S.  –  Mehmet Akif Ersoy Ünv.
27.10.2019Manavgat Bld.S.  –  Akşehirspor
27.10.2019Ortaca Bld.S.  –  Çal Bld.S.
27.10.2019Sarayköyspor  –  Isparta 32 Spor
27.10.2019Konya Ereğlispor  –  Yatağanspor
27.10.2019Bucak Bld. Oğuzhanspor  –  Kestelspor

7.hafta programı

TARİHSAATEV SAHİBİ TK.SKORMİSAFİR TK.
3.11.2019Çal Bld.S.  –  Sarayönü Bld.S.
3.11.2019Akşehirspor  –  Ortaca Bld.S.
3.11.2019Mehmet Akif Ersoy Ünv.  –  Manavgat Bld.S.
3.11.2019Kestelspor  –  Kepez Bld.S.
3.11.2019Yatağanspor  –  Bucak Bld. Oğuzhan
3.11.2019Isparta 32 Spor  –  Konya Ereğlispor
3.11.2019Karaman Bld.S.  –  Sarayköyspor

8.hafta programı

TARİHSAATEV SAHİBİ TK.SKORMİSAFİR TK.
10.11.2019Çal Bld.S.  –  Karaman Bld.S.
10.11.2019Ortaca Bld.S.   –  Mehmet Akif Ersoy Ünv.
10.11.2019Sarayönü Bld.S.   –  Akşehirspor
10.11.2019Konya Ereğlispor  –  Sarayköyspor
10.11.2019Bucak Bld.Oğuzhan  –  Isparta 32 Spor
10.11.2019Kepez Bld.S.   –  Yatağanspor
10.11.2019Manavgat Bld.S.   –  Kestelspor

9.hafta programı

TARİHSAATEV SAHİBİ TK.SKORMİSAFİR TK.
17.11.2019Akşehirspor  –  Çal Bld.S.
17.11.2019Mehmet Akif Ersoy Ünv.  –  Sarayönü Bld.S.
17.11.2019Kestelspor  –  Ortaca Bld.S.
17.11.2019Yatağanspor  –  Manavgat Bld.S.
17.11.2019Isparta 32 Spor  –  Kepez Bld.S.
17.11.2019Sarayköyspor  –  Bucak Bld.Oğuzhan
17.11.2019Karaman Bld.S.   –  Konya Ereğlispor

10.hafta programı

TARİHSAATEV SAHİBİ TK.SKORMİSAFİR TK.
24.11.2019Akşehirspor  –  Karaman Bld.S.
24.11.2019Çal Bld.S.  –  Mehmet Akif Ersoy Ünv.
24.11.2019Bucak Bld.Oğuzhan  –  Konya Ereğlispor
24.11.2019Kepez Bld.S.  –  Sarayköyspor
24.11.2019Manavgat Bld.S.  –  Isparta 32 Spor
24.11.2019Ortaca Bld.S.  –  Yatağanspor
24.11.2019Sarayönü Bld.S.  –  Kestelspor

11.hafta programı

TARİHSAATEV SAHİBİ TK.SKORMİSAFİR TK.
1.12.2019Mehmet Akif Ersoy Ünv.  –  Akşehirspor
1.12.2019Kestelspor  –  Çal Bld.S.
1.12.2019Yatağanspor  –  Sarayönü Bld.S.
1.12.2019Isparta 32 Spor  –  Ortaca Bld.S.
1.12.2019Sarayköyspor  –  Manavgat Bld.S.
1.12.2019Konya Ereğlispor  –  Kepez Bld.S.
1.12.2019Karaman Bld.S.  –  Bucak Bld. Oğuzhan

12.hafta programı

TARİHSAATEV SAHİBİ TK.SKORMİSAFİR TK.
8.12.2019Mehmet Akif Ersoy Ünv.  –  Karaman Bld.S.
8.12.2019Kepez Bld.S.  –  Bucak Bld. Oğuzhan
8.12.2019Manavgat Bld.S.  –  Konya Ereğlispor
8.12.2019Ortaca Bld.S.  –  Sarayköyspor
8.12.2019Sarayönü Bld.S.  –  Isparta 32 Spor
8.12.2019Çal Bld.S.  –  Yatağanspor
8.12.2019Akşehirspor  –  Kestelspor

13.hafta programı

TARİHSAATEV SAHİBİ TK.SKORMİSAFİR TK.
15.12.2019Kestelspor  –  Mehmet Akif Ersoy Ünv.
15.12.2019Yatağanspor  –  Akşehirspor
15.12.2019Isparta 32 Spor  –  Çal Bld.S.
15.12.2019Sarayköyspor  –  Sarayönü Bld.S.
15.12.2019Konya Ereğlispor  –  Ortaca Bld.S.
15.12.2019Bucak Bld.Oğuzhan  –  Manavgat Bld.S.
15.12.2019Karaman Bld.S.  –  Kepez Bld.S.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz