5 aylık yaşam mücadelesini kaybetti - Muğla Yerel HaberMuğla Yerel Haber

14 Nisan 2021 - 03:16

5 aylık yaşam mücadelesini kaybetti

Ekim Ayı’nda meydana gelen kazada ağır yaralanan ve Muğla’da yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren Burcu Güzel hayatını kaybetti. Burcu Güzel, o kazada yaşamını kaybeden ikinci kişi oldu.

5 aylık yaşam mücadelesini kaybetti
Son Güncelleme :

31 Mart 2021 - 14:08

3.299 views
Fırat

Ekim Ayı’nda Köyceğiz’de meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan ve 5 ayı aşkın süredir Muğla’da yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren Burcu Güzel hayatını kaybetti. Ortaca Esnaf Odası personeli Polat Güzel’in de ablası olan, Ortaca’da kuaförlük yapan 2 çocuk annesi 41 yaşındaki Burcu Güzel’in, 01 Nisan Perşembe günü Atakent Eskiyurt Mezarlığı’nda toprağa verileceği öğrenildi.

2’Sİ AĞIR 3 KİŞİ YARALANMIŞTI

Kaza Ekim ayı’nda Köyceğiz’in Beyobası Mahallesi sınırları içerisinde meydana gelmişti.

Gece saat 02.00 sıralarında meydana gelen kazada, Yuvarlakçay’dan Ortaca istikametine gelen ve alkollü olduğu öğrenilen Beyhan Aklan idaresindeki plakası öğrenilemeyen otomobil, Köyceğiz-Ortaca kavşağına 500 metre kala aşırı hız nedeniyle sürücüsünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucu şarampole yuvarlanmıştı.

Saadettin Kaplan hayatını kaybetti
Ekim ayı’nda meydana gelen kazada, ağır yaralanan bir diğer isim olan Ortaca İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Saadettin Kaplan’da hayatını kaybetmişti.

Kazada Beyhan Aklan’ın yanı sıra aynı araçta bulunan Burcu Güzel ve polis memuru Saadettin Kaplan yaralanmıştı.

Hafif yaralanan Beyhan Aklan ayakta tedavinin ardından taburcu edilirken, ağır yaralanan Ortaca İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan polis memuru Saadettin Kaplan ile Burcu Güzel ise ilk tedavilerinin ardından Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Yoğun bakımda tedavisi devam eden Saadettin Kaplan kazadan yaklaşık 10 gün sonra yaşamını yitirmiş, Burcu Güzel ise aynı hastanenin yoğun bakım servisinde yaşam mücadelesi veriyordu.

Bize