şişli vip

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Online Satranç Turnuvası - Muğla Yerel HaberMuğla Yerel Haber

16 Haziran 2021 - 23:44

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Online Satranç Turnuvası

Muğla 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Online Satranç Turnuvasında dereceye giren Ortaca Belediye Spor ve Ortaca Gençlik Spor Kulübü sporcuları…

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Online Satranç Turnuvası
Son Güncelleme :

18 Mayıs 2021 - 13:10

50 views
Fırat

16 Mayıs Pazar günü Chess Com üzerinden Online olarak 5 kategoride 10+2 zaman temposuyla Muğla 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Online Satranç Turnuvası sona erdi. Ortaca Belediye Spor ve Ortaca Gençlik Spor kulübünden dereceye girenler şu şekilde oldu:

Açık kategorisinde Ortaca Gençlik Spor kulübünden ve Marmaris Aksaz’da deniz astsubayı olan Yiğit Kalender 3. kupası alırken; Ortaca Belediye Spor kulübünden Ortaca Özel Sistem Anadolu Lisesinden Gülenay Güneş 4., Ortaca Atatürk İlkokulu Sınıf Öğretmeni Hasan Güneş 5., Pamukkale Üniversitesi PDR Yüksek Lisans öğrencisi Kadir Çakır 6.olarak derece madalyası almaya hak kazandılar.

14 yaş kategorisinde Ortaca Belediye Spor kulübünden ve Muğla Özel Yönelt Ortaokulundan Gazel Bozoğlu 1., Ortaca Özel Bahçeşehir Ortaokulundan Rabia Yücesan 3.kupası alırken; aynı kulüp ve okuldan Utku Arık 4.olarak derece madalyası almaya hak kazandı.

12 yaş kategorisinde Ortaca Belediye Spor kulübünden ve Ortaca Özel  Bahçeşehir Ortaokulundan   Taylan Barış Özgüneş 1.kupası kazanırken, Ortaca Atatürk Ortaokulundan Burak Ada Güney 4., Ortaca Özel Bahçeşehir Ortaokulundan Meriç Deniz 5.olarak derece madalyası kazandılar.

10 yaş kategorisinde Ortaca Gençlik Spor kulübünden ve Ortaca Özel Çözüm İlkokulundan Sarp Sarol 2., Ortaca Atatürk İlkokulundan Beyza Özbey 3. kupası kazanırken; Ortaca Atatürk İlkokulundan Mervenur Meral 4.olarak derece madalyası kazandılar.

8 yaş kategorisinde Ortaca Gençlik Spor Kulübünden ve Ortaca Atatürk İlkokulundan Mert Efe İnaç 6.olarak derece madalyası kazandı.